, ,

Vileta Rosewood

Tender Leaf

Një viletë e cila duket të ketë dalë nga librat e përrallave.

Vileta është me dy kate, dekoruar me detaje të bukura me element nga natyra, përfshihet oxhaku, tavolina dhe karriget, lulet, një kolovajse, disa mobilie të tjera të vogla dhe sigurisht, familja me 4 karaktere, secili me emrin e vet të gdhendur.

Përmasat: 43 x 28 x 8 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

14,200L

Loading...
Compare
Përmasa 43 × 28 × 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vileta Rosewood”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…