-30%
, , ,

Xhaketa Bille – Kalamata

Konges Slojd

Xhaketë e hollë pranverore, me veshje të freskët brenda prej pambuk organik dhe një kapuç të bukur lëshuar mbrapa.

Ideale për mes-sezoneve, gjatë ndërrimit të stinëve.

6,860L 9,800L

Prioriteti:

Compare
15,660L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

Nylon, Pellush

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhaketa Bille – Kalamata”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…