-19% Sold out!
, , ,

Batanije pambuku 120×120, Kubi

Availability:

S’ka stok


120 cm x 120 cm

Batanije për fëmijë, bërë nga pambuku natyral të cilësisë më të lartë. Kjo ndihet menjëherë në prekjen ultra të butë dhe të ngrohtë! 

Mbështillni bebushin në kohë të freskët, përdoreni si mbulesë shtrati apo edhe për të luajtur mbi të.

6,990L 8,600L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije pambuku 120×120, Kubi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…