,

Krahë noti Heart – Swan

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Krahë noti në formë zemra, zbukuruar me 2 mjelma.

Mosha: 3-6vjeç

Pesha: 18 kg – 30 kg

  • Linja e aksesorëve luksozë të plazhit nga Konges Slojd, ultra të forta!
  • Krahëzat komode dhe simpatike, me dinot, për fëmijët +3 vjeç!
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

3,200L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Materiali

PVC e pastër, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahë noti Heart – Swan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…