,

Dekor në mur – Koka e Elefantit

Availability:

3 stok


Ky elefant do të jetë miku më i mirë për fëmijët që dashurojnë kafshët! Ai ka një noçkë të gjatë dhe veshë shumë të mëdhenj! Pjesa mbështetëse mbi mur është e fortë dhe e pajisur me një kapëse të vogël për montim të lehtë.

6,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dekor në mur – Koka e Elefantit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…