, ,

Edward në skateboard

Thread Bear Design

Edward është pjesë e koleksionit të kukullave prej druri të Tender Leaf.

Vjen së bashku me skateboard-in e tij. Me Edward mund të luani në shtëpitë e kukullave ose më vete.

I gjatë 10cm.

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

2,400L

Loading...
Compare
7,200L for 2 item(s)
Përmasa 10 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Edward në skateboard”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…