,

Karrige ngrënie Evosit White

Availability:

2 stok


Mosha: 6 muaj – 99 vjeç

Evosit është karrigia e re druri nga Childhome – e përsosur në detaje moderne! Ajo rritet me bebin e kthehet në një mobilie të përjetshme në shtëpinë tuaj. 

  • Në dizajnin e ri, është treguar shumë kujdes për detajet estetike, vidat e montimit janë fshehur, janë shtuar elementë ABS dhe e gjithë karrigia është një dashuri për t’u parë e përdorur!
  • Me një klik, tabakaja përpara dhe rripat e sigurisë hiqen e rivendosen pa asnjë vështirësi. Tabakaja e ushqimit pastrohet menjëherë falë materialit të ri të përdorur PVC dhe mund të futet edhe në lavastovilje.
  • Po me një klik, spostoni lartësinë e ulëses dhe mbështetëses së këmbëve sipas lartësisë së dëshiruar.
  • Përshtateni karrigen sipas moshës së fëmijës. Ajo mban deri ne 86kg. Ndryshojini funksionin sipas nevojës: për të ngrënë, për të bërë detyrat, për të pikturuar, për të bërë një puzzle etj., etj..
  • Indikatorë të gjelbër ju tregojnë për pozicionimin e saktë të elementëve të ndryshëm

Përfshihen: karrigia, tabakaja përpara, rripat e sigurisë dhe mbrojtësja ballore për bebet.

Siguria e qëndrimit të bebushave më të vegjël në karrige?

  • Një rrip sigurie me 5 elementë 
  • Mbrojtësja ballore prej druri
  • Të dy këta elementë mund të hiqen lehtësisht nga karrigia pasi fëmija të jetë më i rritur

Plotësojeni me një jastëk të bukur e të rehatshëm nga koleksioni jonë!

29,800L

2 stok

Loading...
Compare
34,790L for 2 item(s)
Peshë 9 g/kg
Përmasa 86 × 53 × 45 cm
Mosha

Materiali

Karrigia: Dru Ahu
Tabakaja: ABS

Siguria

EN 14988, EN 17191, GB 22793, GB 18401, ISTA 3A

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige ngrënie Evosit White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…