Sold out!
,

Minibrico – Valixhja e vogël me mjete pune

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Seti i parë me veglat e punës, i gjithë prej druri, përmban veglat klasike, por në format pak më të vogël, për lehtësinë edhe të fëmijëve më të vegjël.

***

Lojrat me role nxisin imagjinatën dhe është provuar të jenë një aktivitet i shkëlqyer social, përveçse argëtues. 

3,100L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Minibrico – Valixhja e vogël me mjete pune”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…