, ,

Ngjyros me paletë – Les Schmouks

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Ngjyrosni shokët e vegjël përbindësha me paletën plot ngjyra dhe penelin e vogël. Mjafton të holloni me pak ujë ngjyrat dhe nisni të sillni në jetë karakteret e bukura të Moulin Roty.

  • 10 faqe me ilustrime
  • 1 paletë me furcë
  • fletët 27cm

1,800L

3 stok

Loading...
Compare
3,900L for 2 item(s)
Përmasa 33 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyros me paletë – Les Schmouks”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…