, , ,

Peshqirë Baby/Junior – Dino

Trixie
Availability:

3 stok


Peshqirë i butë pambuku dhe organik, me kapuç. Prodhuar me kujdes, me materiale të qëndrueshme, në tekstile të pastra e ngjyrosur pa kimikate.

Zgjidhni nga dy përmasa:

  • Foshnje deri 12 muaj: 75 x 75 cm
  • Toddler & junior: 70 x 130 cm

6,500L

Prioriteti:

Compare
Përmasa N/A
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë Baby/Junior – Dino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…