Rreth – Falling Star

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Rreth i bukur me një varg yjesh shkëlqyese, renditur sipas madhësive dhe plot kontraste elegante nga ylli në yll.

  • I rehatshëm dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

1,500L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

80% hekur, 20% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth – Falling Star”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…