, ,

Skrivania & stoli, Tender Leaf Toys

Tender Leaf

Set skrivani dhe stol, i dizenjuar duke pasur në fokus funksionalitetin! Ka një raft të hapur nën sipërfaqe për të rujatur librat e fletoret, 3 mbajtëse lapsash druri të ilustruara bukur mbi tryezë, si dhe ndarje të tjera përpara stacionit të punës për të ruajtur çdo gjë tjetër! Vjen së bashku me një stol!

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

36,000L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Skrivania & stoli, Tender Leaf Toys”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…