,

Stickers për Ditare & Axhenda

Availability:

6 stok


Stickersa për të organizuar axhendat dhe ditaret, për të shtuar shënime apo tërhequr vëmendjen mbi punët më të rëndësishme të radhës.

  • Ilustruar bukur dhe shumë argëtuese
  • Seti përmban 6 fletë me stickers

 

480L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers për Ditare & Axhenda”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…