-30%
, , , , , , ,

Tas & Gotë – Dansosaurus, qeramikë

Konges Slojd

Set i bukur prej qeramike me një tas dhe një gotë, me dy doreza mbajtëse.

Materiali qeramik dhe paketimi i bukur në kuti zbukuruar me të njejtin design, e bëjnë një dhuratë të dashur dhe jetëgjatë për fëmijët e çdo moshe.

3,360L 4,800L

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Qeramikë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tas & Gotë – Dansosaurus, qeramikë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…