, , , ,

Waffle Maker – Dino

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Toster elektrik për të bërë waffle në forma dinosaurësh – lehtë dhe shpejtë! Zbukuroni mëngjeset me waffles gatuar shëndetshëm në shtëpi për të gjithë familjen! 

  • Pjesa e jashtme 100 për qind hekur
  • Pjanura vjen me tre forma dinosaurësh, ka një shtresë qeramike dhe është e lehtë për t’u pastruar
  • Waffles piqen me formë të qëndrueshme 
  • Ka një buton për të zgjedhur lehtë nivelin e nxehtësisë së pjekjes 

9,800L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Waffle Maker – Dino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…