Teether – Oktapodi i vogël

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 3 muaj

Oktapodi i vogël ka tentakulat prej silikoni, të cilat mund të futen në gojë e të qetësojnë foshnjat gjatë fazës së daljes së dhëmbëve. 

Materialet e përdorura janë krejtësisht të pastra, pa kimikate dhe certifikuara për përdorim nga foshnjet sipas Rregulloreve të BE.

Përmasa: 8 cm diametër

1,300L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Plastik pa BPA, dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Teether – Oktapodi i vogël”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…