Unaza e dorës – Babyring

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 3 muaj

Një rreth shumë interesant i cili mbahet lehtë me duar për të stërvitur e kënaqur instiktet e para të kapjes nga foshnjet, mbushur plot me rruza të vogla të cilat bëjnë një zhurmë të lehtë. 

Mund të futet sigurt në gojë pasi materialet e përdorura janë krejtësisht të pastra, pa kimikate dhe certifikuara për përdorim nga foshnjet sipas Rregulloreve të BE.

Përmasa: 8 cm diametër

1,300L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Plastik pa BPA, dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Unaza e dorës – Babyring”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…