, ,

Tendë – Indianët

Djeco

lilukids

Me tendën e Indianëve fëmijët do të nisin plot lojra të reja! Ata mund të fshihen, të luajnë, të lexojnë dhe të pushojnë brenda saj!

  • Hapet dhe mblidhet lehtësisht. Është e pajisur me shkopinj që formojnë strukturën.
  • Përmasa e montuar: diametër ø110cm x 164cm e lartë
  • E përshtatshme që nga mosha 12 muaj
  • Ideale edhe për t’u vendosur edhe në oborr.

9,200L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë – Indianët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…