-30%
, , ,

Triko – Beige Melange

Konges Slojd

Bluzë e ngrohtë me vija blu dhe qëndisje inicialet KS.

  • 100% lesh
  • Konges Slójd
  • Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.
  • Masat reale: sipas moshës aktuale të fëmijës

6,580L 9,400L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% lesh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Triko – Beige Melange”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…