-53%
, , ,

Paneli i Motit dhe Fazat e Hënës

Tender Leaf

 

Mësoni dhe argëtohuni duke ndjekur dhe regjistruar ndryshimet e motit dhe fazat e Hënës me panelin prej druri nga Tender Leaf Toys.

Njihuni me emrat e 8 fazave të Hënës, matni temperaturën, lëvizni kapelen e djalit të vogël për të treguar sa erë fryn, tregoni edhe nivelin e shiut që bie jashtë! Gjithashtu, shoqëroni lojën me 9 simbolet e motit, magnetike, për t’u ngjitur në tabelë, që tregojnë parashikimin e motit për dje, sot dhe nesër!

Përmasat: 43 x 31 x 5 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

4,600L 9,800L

Loading...
Compare
8,900L for 3 item(s)
Përmasa 43 × 31 × 5 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Paneli i Motit dhe Fazat e Hënës”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…