, ,

Sa i gjatë jam? Metër Muri, KS

Konges Slojd
Availability:

7 stok


Një metër muri i bardhë prej pambuku organik, me qëndismat e karaktereve më simbolik e të dashur të Konges Sløjd: lepurush, qershi, limon, hënë, dinosaur, anije kozmike etj. Të gjitha për ta bërë sa më simpatik dhe elegant mbi murin e dhomës! 

Vjen me 10 adezivë të vegjël që do t’i shtoni mbi telajon për 10 vite (1-10 vjeç) në gjatësinë deri 160cm. Adezivët hekurosen e ngjiten përgjithmonë mbi të.

8,200L

7 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sa i gjatë jam? Metër Muri, KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…