, ,

Stol Druri Natural White – Childhome

Childhome
Availability:

6 stok


Stoli praktik nga Childhome e bën mobiliet e madhe të të rriturëve lehtësisht të arritshme! Fëmijët në rritje e përdorin: për të larë duart e dhëmbët në lavaman, për t’u ngjitur në tualet, për të veshur këpucët etj., etj…

  • baza e këmbëve me strisha paralele silikoni për të mos rrëshkitur
  • pjesa e poshtme me silikon, kundra rrëshkitjes, gjithashtu
  • 18cm i lartë nga toka

Një jetë e dytë: pasi fëmija të jetë rritur, kthehni mbrapsht dhe përdoreni si kosh!

4,600L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 35 × 23 × 18 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stol Druri Natural White – Childhome”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…