, ,

Set i parë i ngrënies – Cherry

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Seti me 2 pjesë prej silikoni e bën kohën e ngrënies shumë më të lehtë! Seti është ideal për nisjen e ushqimit, me pjatën e mjaftueshme për vaktet e para dhe lugën e butë prej silikoni, delikate me mishrat e dhëmbëve. 

Pjata ka një hapësirë poshtë, për të krijuar vakuum dhe kështu qëndron në tryezë pa u përmbysur!

Pjata: 15cm ø

Luga: 14 cm e gjatë

  • 100% silikoni i cilësisë I
  • Lahet në lavastovilje
  • Testuar dhe në përputhje me Rregulloret e BE mbi kontaktin e ushqimit 1935/2004 dhe LFGB gjerman §30 & 31.

 

 

3,300L

6 stok

Loading...
Compare
10,700L for 3 item(s)
Marka

Materiali

100% silikon

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set i parë i ngrënies – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…