, ,

Set, Pjatë me ndarje & lugë – Grey, Béaba

Beaba
Availability:

5 stok


Mosha: 4m

Pjatë me ndarje, e cila fiskohet në tavolinë me vakuum & lugë.

Forma ergonomike dhe silikoni i butë i pathyeshëm lehtëson mësimin e vet-ushqyerjes, me durim.

Pjata e ndarë: ruan shijet e çdo ushqimi dhe ndan teksturat e ndryshme.

Pjata qëndron në tavolinë me ngjitje me vakuum, që t’i rezistojë ndonjë rrëzimi të mundshëm. Dizenjuar me disa kthesa të brendshme, për të ndihmuar prindërit në racionimin e ushqimit në lugë.

Luga Béaba e përfshirë, e përshtatshme dhe ergonomike edhe për përdorim nga fëmijët. 

Lahet në lavastovilje. 

3,200L

5 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

100% silikon

Mirmbajtja

E sigurt në lavastovlije

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set, Pjatë me ndarje & lugë – Grey, Béaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…