, ,

Komodinë Cocoon Natural Oak

Quax
Availability:

1 stok


Komodinë design nga Quax, elegante dhe sirtarët me plot hapësirë të brendshme.

Përbëhet nga 3 sirtarë me hapje-mbyllje me shtypje.

Ngjyra Natural Oak, nga koleksioni elegant Cocoon i Quax.

Kombinoheni me Krevatin Cocoon Natural Oak

Në përputhje me EN 716:2017
Përmasat e jashtme: 96 x 58 x 92H

64,800L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 96 × 58 × 92 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komodinë Cocoon Natural Oak”

There are no reviews yet.