, ,

Babybay Original co-sleeper, White

BabyBay
Availability:

2 stok


Përfshihet: Krevati Druri + Dysheku

Djepi co-sleeper është një krevat i përshtatur për të sapolindurit, si një nga zgjidhjet më funksionale dhe praktike për gjumin e të sapolindurve dhe prindërve në të njejtën dhomë. 

  • Lartësia e dyshekut – Falë sistemit unik të patentuar për rregullimin e lartësisë, sipërfaqja ku shtrihet bebi në babybay® mund të fiksohet ekzaktësisht në lartësinë e dyshekut të krevatit të prindërve.
  • Fiksohet pas krevatit lehtësisht me anë të dorezave për vegla pune. 
  • Testuar dhe i Mirënjohur – babybay® ka fituar shumë çmime në panaire e revista lider lifestyle për fëmijët; rekomandohet edhe nga mami dhe konsulentë për përkujdesjen e të sapolindurve si krevati ideal për muajt e parë / TÜV tested
  • I sigurt – babybay® mban deri në 150kg, lidhet në mënyrë të sigurt pas krevatit me rripa sigurie
  • 100% Dru – Prej druri ahu, pa asnjë zëvendësues druri, i marrë lokalisht në Gjermani, pa baktere / vërniku dhe boja e krevatit janë pa substanca të dëmshme dhe saliva–proof

35,800L

2 stok

Loading...
Compare
38,800L for 2 item(s)
Marka

Materiali

100% DRU

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Babybay Original co-sleeper, White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…