Sold out!
,

Çantë Midsize, Cherry Blush – KS

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


  • Për çerdhe, kopsht, parashkollor
  • Me veshje shiu! 

Ideale për të mbajtur sendet e përditshme për çerdhe, kopsht, parashkollor: disa ndërresa, kuti ushqimi, fletore si dhe lodrën e preferuar të fëmijës. Edhe shëtitje apo fundjava!

Përmasa: 30 x 24 x 9.5 cm

  • Rripa të gjerë, të rehatshëm në shpatulla;
  • Lidhet përpara
  • Xhepa të brendshme
  • Vend për shishe
  • Shtresë e brendshme që nuk lejon depërtimin e ujit në kurriz dhe siguron rehati shtesë.
  • Veshja e jashtme: Kundra ujit
  • Lahet në lavatriçe, por nuk këshillohet të lahet shpesh.

8,300L

Sold out!

Compare
Përmasa 30 × 24 × 9.5 cm
Mosha

Marka

Materiali

100% pambuk organik me veshje sintetike Shtresa e jashtme kundra shiut 100% poliester

Mirmbajtja

Lahet në lavatriçe me 30 gradë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Midsize, Cherry Blush – KS”

There are no reviews yet.